• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

KUMAŞ ALAN YERLER | DOKUMA KUMAŞ ALANLAR | ÖRME KUMAŞ ALANLAR | PENYE KUMAŞ ALANLAR | KUMAŞ ALIM |

HERTÜRLÜ KUMAŞ ALANLAR | 05322482372 |

Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim

Jarse Kumaş Alan Jarse Kumaş Nedir


Jarse Kumaş Alanlar |05356519107| 

Jarse Kumaş Alan
Jarse Kumaş Nedir? Alanları kimlerdir
Jarse Kumaşın Kökeni Nedir? Jarse Kumaş Alanlar?
Jarse Kumaş Türleri 70/ denye
Standart Jarse Kumaş alanlar
Jarse Kumaş Nasıl Olur? Parti jarse astar kumaş alan 
Jarse Kumaş Nasıl Olur?
Jarse Kumaş Nasıl Dikilir – 5 Adet İpucu
Jarse Kumaş Bakım Rehberi
Jarse Kumaş Nasıl Olur? 
Jarse Kumaşı Dokununca Nasıl Bir His Veriyor? 
Örgü Kumaş Çeşitleri 
Pamuklu Jarse Kumaş Alanlar 
Pamuklu Jarse Kumaş Nedir?
Pamuklu Jarse Kumaş Fiyatları
İpek Jarse Kumaş Alanlar 
Yün Jarse Kumaş Alanlar 
Viskoz Jarse Kumaş Alanlar 
Viskoz jarse kumaşlar için en iyi uygulamalar nelerdir? 
Jersey Örme Kumaşlarla Dikim 
Kilo Seçimi 
Desen veya Renk Seçimi
Dikiş İçin Hazırlık
Doğru İğne ve Dikiş Makinesi Seçimi
Jarse Bakım / Onarım
Jarse Kumaştan Ne Dikilir? 
Moda Dünyasında Jarse Kumaş

Jarse kumaş nedir? özellikleri hakkında birçok makale mevcut. Bu onlardan daha kapsamlısı. İsterseniz okuyun kendiniz test edin!

Muhtemelen spor formalarını duymuşsunuzdur, ancak atletik üniformaların adının İngiliz Kanalı’ndaki Jersey adasındaki balıkçılar için yapılan kazaklardan aldığını biliyor muydunuz? Örme kumaş yıllar içinde gardıropların ana malzemesi haline geldi. Yumuşak ve esnek olan bu kumaş, tişörtlerden yatak çarşaflarına kadar her şey için ideal durumda.

Jarse Kumaş Nedir? Jarse kumaş alanlar, Jarse kumaş alınır, Jarse kumaş alan yerler, Jarse kumaş alan firmalar, parti Jarse kumaş alanlar, stok Jarse kumaş alanlar, toptan Jarse kumaş alanlar,

Jarse kumaş nedir? birlikte bakalım…

Jarse, orijinal olarak yünden yapılmış, yumuşak, esnek, örme bir kumaştır. Günümüzde jarse pamuk, pamuk karışımları ve sentetik elyaflardan da üretilmektedir. Jarse örme kumaşın sağ tarafı, hafif tek ribana örgü ile pürüzsüzdür, jarsenin arka tarafı ilmeklerle doldurulmuştur. Kumaş genellikle hafif ila orta ağırlıktadır. Çeşitli giyim ve ev eşyaları için Jarse Kumaş Jarse Kumaş Nedir? Jarse Kumaşın Kökeni Nedir? Jarse Kumaş Alanlar? Jarse Kumaş Türleri Standart Jarse Jarse Kumaş Nasıl Olur? Jarse Kumaş Nasıl Olur? Jarse Kumaş Nasıl Dikilir – 5 Adet İpucu Jarse Kumaş Bakım Rehberi Jarse Kumaş Nasıl Olur? Jarse Kumaşı Dokununca Nasıl Bir His Veriyor?  Örgü Kumaş Çeşitleri Pamuklu Jarse Kumaş Pamuklu Jarse Kumaş Nedir? Pamuklu Jarse Kumaş Fiyatları İpek Jarse Kumaş Yün Jarse Kumaş Viskoz Jarse Kumaş Viskoz jarse kumaşlar için en iyi uygulamalar nelerdir? Jersey Örme Kumaşlarla Dikim Kilo Seçimi Desen veya Renk Seçimi Dikiş İçin Hazırlık Doğru İğne ve Dikiş Makinesi Seçimi Jarse Bakım / Onarım Jarse Kumaştan Ne Dikilir? Moda Dünyasında Jarse Kumaş .

Jarse Kumaşın Kökeni Nedir?

Jarse ilk olarak Orta çağda Jersey, Channel Adaları’nda üretildi. Adı da buradan geliyor. Kumaş sadece erkek giyim, iç giyim ve balıkçı kazakları yapımında kullanıldı.

Bununla birlikte, 1916’da Coco Chanel, giyim pazarında devrim yarattı ve kumaşı kadın moda endüstrisine tanıtarak, jarse ile rahat elbiseler ve paltolar yaptı. Jarse kumaş nedir? sorusunun cevabını almak için jarse kumaş çeşitlerine bakalım.

Jarse Kumaş Türleri

Jarse Kumaş Türleri
Jarse Kumaş Çeşitleri
Jarse, dokuma kumaş kategorisine ait bir kumaş değildir. Örme bir kumaştır. Sonuç olarak, jarse dokuma bir kumaşa göre daha fazla esneme yeteneğine sahiptir. Örme kumaş tarzına bağlı olarak iki ana jarse kumaş türü vardır. Jarse kumaş çeşitleri hakkında biraz konuşalım.

Standart Jarse

Tek örgü veya düz örgü olarak da adlandırılan bu, bir set iğne kullanılarak yapılır. Bir tarafı pürüzsüz, diğer tarafı yığılmış görünür. İnterlok jarse olarak da adlandırılan bu kumaş, her iki tarafta da pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için birbirine örülmüş iki parçadan oluşur.

Jarse Kumaş Nasıl Olur?

Jarse başlangıçta yünden yapılmıştır, ancak daha sofistike üretim teknikleri ile sentetik elyaf ve pamukla da üretilmesini sağlamıştır. Pamuklu jarse maliyeti düşürdü, sentetik elyaflar kumaşı daha dayanıklı hale getirdi. Günümüzde çoğu forma, sentetiklerle harmanlanmış pamuk kullanılarak yapılmaktadır. Pamuklu jarse kumaş çeşitleri hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Jarse Kumaş Nasıl Olur?

Jarse hakkında birtakım bilgileri sizin için düzenledik. Jarse kumaş nedir? Jarse kumaşın özellikleri nedir? Jarse kumaş nasıldır? hep birlikte bakalım.

Jarse çok işlevli ve çok yönlü bir tekstildir ve onu günlük kullanım için harika bir kumaş yapan birçok özelliğe sahiptir.

Jarse esnek bir yapıya sahiptir. Örme kumaş yapısı sayesinde jarse örme kumaş türleri kategorisinde esnek bir kumaş olarak yer alır. Hareket gerektiren zamanlarınız için mükemmel bir seçimdir. Spandeks, streç jarse (likralı jarse kumaş) oluşturmak için de dahil edilebilir. Jarse yumuşak ve pürüzsüzdür ve kullanıcı için rahatlık sağlar. Jarse kumaş, örülmüş bileşimi sayesinde opaktır ve ışığın geçmesine izin vermeyecek şekilde elyafları birbirine yaklaştırır. Emici ve nefes alabilir. Pamuk çok emici ve nefes alabilen bir elyaf olduğu için pamuklu jarse kumaş burada kraldır. Pamuklu jarse ve pamuk karışımları, tişörtler gibi günlük kullanıma giren giysiler için idealdir. Çoğu jarse kumaşının güzel bir dokusu vardır, ancak bu kumaşın lif bileşimine bağlıdır. Viskon veya ipek kullanılan ürünler , pamuklu jarse kumaştan çok daha pürüzsüz bir dokuya sahiptir.

Jarse Kumaş için 5 Kullanım Alanı

Jarse, günümüzde kullanılan en popüler ve çok yönlü kumaşlardan biridir. Jarse’den yapılan en popüler ürünlerden bazıları şunlardır:

Tişörtler ve atletler. Opak, esnek, emici özellikteki jarse kumaş rahatlık ve pratik kullanım için harika olduğundan çoğu tişört, jarse gibi örgü bir kumaş kullanılarak yapılır. Eşofman altı ve sweatshirtler, yumuşaklık ve emiciliği sayesinde uzanmak için harika bir kumaş olduğundan jarse kumaştan yapılmıştır. Yumuşak ve emici yapıları sayesinde jarse çarşaflar oldukça popülerdir. Esnekliği ve emiciliği kumaşı bu kullanım için mükemmel kıldığından, birçok iç çamaşırı jarse kumaştan yapılmıştır. Jarse’nin esnek ve emici yapısı, onu atletik uğraşlar için iyi bir kumaş haline getiriyor. Bununla birlikte, günümüzde genellikle “formalar” olarak anılan takım formaları her zaman forma malzemesinden yapılmaz.

Jarse Kumaş Nasıl Dikilir – 5 Adet İpucu

Jarse kumaş nedir? sorusuna cevap verdiğimize göre jarse kumaş dikimi tekniklerine bakalım. Jarse, birçok ürün için kullanılabilen yumuşak ve çok yönlü bir kumaştır, ancak daha önce hiç örme kumaşlarla çalışmadıysanız dikiş dikmek zor görünebilir. İşte jarse kumaşla dikiş için bazı ipuçları:

Jarse kumaş makinede nasıl dikilir?

İnce İğne Kullanın: Keskin, normal bir iğne örgü kumaşları dikmek için işe yarayabilir, ancak genellikle küçük yırtıklar yaratabilir. Dikerken yırtmak yerine elyafların arasına giren ince bir iğne kullandığınızdan emin olun.
Dikiş Makinenizde Yürüme Ayağı Kullanın: Dikmek için normal bir ayak kullanabilirsiniz, ancak kumaşı makinenin içinden beslerken germekten endişeleniyorsanız, yürüyen ayak her şeyin eşit şekilde akmasına yardımcı olur, böylece bitmiş ürününüzde rastgele uzamalar olmaz.
Zikzak Dikiş Kullanın: Örgü kumaşınızı sadece düz bir dikişle dikerseniz, kumaş esneyecek, ancak dikiş olmayacaktır . Bu dikiş esneklik sağladığından, dikiş sırasında zikzak dikiş kullandığınızdan emin olun. Ayrıca, eğer varsa, dikişlerinizi ilerledikçe kesecek ve bitirecek bir overlok makinesi de kullanabilirsiniz.
Paçalar İçin Çift İğne Kullanın: Çift düz dikiş daha güzel bir bitirme tekniği olduğundan ve kumaşın esnemesine izin verdiğinden, kenar kıvrımlarınız için, kenar için çift iğne kullandığınızdan emin olun.
Önce Bir Renk Örneği Üzerinde Test Edin: Kumaşınızla dikiş dikme konusunda endişeliyseniz, yapmak istediğiniz öğeye geçmeden hemen önce dikişlerinizi uzunluğunu elde etmek ve vermek için önce bir hurda renk örneğinde birkaç dikişi test edin. 
Jarse Kumaş Bakım Rehberi

Jarse kumaş kırışır mı? Jarse kumaş terletir mi? Jarse kumaş yakar mı? Ütüyü nasıl yaparız? hepsinin cevabını bu başlık altında vermeye çalışalım…

Jarse’nin bakımı nispeten kolaydır, ancak örme kumaş çeşitleri içerisinde kullanılan liflere dikkat etmelisiniz. Pamuklu jarsenin küçülme eğilimi vardır, bu nedenle kumaşlarınızı dikişten önce önceden yıkayın. Formayı soğuk suyla yıkayın ve orta seviyede kurutun. Öğelerinizi kurutucudan hızlı bir şekilde çıkardığınız sürece genellikle ütüye ihtiyaç duyulmaz.

Jarse Kumaş Nasıl Olur?

Jarse kumaş vücuda ikinci bir cilt hissi verir. Jarse, ipliklerin iç içe geçmesi ile üretilen temel örgü kumaş yapılarından biridir. Jarse kendinden gerilebilir yapıdadır, özellikleri gibi birkaç şeye bağlı olsa da giyimi çok rahattır.

Kullanılan malzemeler modal ise, bütün gün giymeyi seveceksiniz. İnce pamuk muhteşem rahattır. Spor giyim (malzeme ne olursa olsun) vücut hareketleri gibi hareket eder, gelişmiş esneme kabiliyeti için spandeks (likralı ekleyebilirsiniz.

Jarse Kumaşı Dokununca Nasıl Bir His Veriyor?

Jarse, belirli bir kumaştan çok bir kumaş yapım yöntemidir. Jarse, çoğu kazağın örüldüğü tarzda örülmüştür. Kumaşın gerçek hissi, kumaşta kullanılan lif içeriğine ve ipliklere bağlıdır.

Basit bir örgü olduğu için bol dökümlü ve yumuşak olma eğiliminde olduğu söyleniyor. Tişörtlerin çoğu pamuklu veya pamuk karışımı jarseden yapılır. Aynı zamanda biraz esnekliğe sahiptir.

Örgü Kumaş Çeşitleri

Desenli Jarse Örme Kumaş
Baskılı Jarse Kumaş
Şimdi bir adım geri gidelim ve örme kumaş ailesine bakalım, çünkü jarse şu anda mevcut olan pek çok çeşitten sadece biri.

Tüm örgü kumaşlar atkı örgülerine ve çözgü örgülere ayrılmıştır. “Çözgü” ve “atkı” terimleri, bu kumaşların oluşturulma yönünü gösterir. Atkı örgülerinde, yatay sıralar oluşturmak için tek bir iplik ilmeklenirken, çözgülü örmelerde dikey olarak ilmeklenmiş birkaç iplik vardır.

İşte bazı kumaş örgü çeşitleri:

Atkı örgüler 
Ribana örgü 
Çözgü örgüler 
Raşel örgü 
Milanese örgü 
Tricot örgü 
Genelde atkı örgüler daha esnektir. Her iki tür örgü malzemesi de doğal olarak elastik olsa da, elastan, likra veya spandeks eklediğinizde genişleme ve geri dönme yetenekleri çok artar.

Örme kumaş çeşitleri ve örme kumaş fiyatları hakkındaki yazıyı okumak için >>> “Örme Kumaş”

Pamuklu Jarse Kumaş

Pamuklu jarse kumaşlar % 100 pamuk veya pamuk karışımından yapılır. Yumuşak, sağlam ve opaktırlar. Ayrıca pamuğu çocuk giyiminde en çok kullanılan seçeneklerden biri haline getiren nefes alabilen bir malzemedir.

Günümüzde spandeks, likralı veya elastanlı streç pamuklu jarse kumaşları da satın alabilirsiniz. Bu elastik lifler esneme ve toparlanma faktörünü artırarak bu tür formaları tozluklar, taytlar ve çoraplar dahil olmak üzere hem üstler hem de altlar için mükemmel hale getirir.

Pamuklu Jarse Kumaş Nedir?

Tshirt, bluzlar, elbiseler, etekler pantolon, ceketlerin yapımlarında kullanılan bir çeşit örme kumaştır.

Pamuklu Jarse Kumaş Fiyatları

Pamuklu Jarse Kumaş Fiyatları
Lacivert Pamuklu Jarse Kumaş
Rayon ve pamuk karışımlı jarse kumaşlar daha yumuşak bir tutuşa ve daha kolay bir örtüye sahiptir. Ancak bir pantolon yapmayı planlıyorsanız, %100 pamuklu jarse kumaşı tercih edin çünkü daha sağlamdır. Bu sağlamlığının yanında fiyat olarak da paralellik gösterir. Pamuklu jarse kumaş fiyatları geçtiğimiz dönemlerde yükselmiştir. Net bir rakam veremiyoruz. Çünkü jarse kumaş üreticileri buna karar verecek bilançolara sahiptir.

İpek Jarse Kumaş

İpek jarse kumaşlar muhtemelen en pürüzsüz ve en yumuşak olanıdır. Bu örgüler incedir, çoğu zaman yarı saydamdır ve güzel ipeksi bir parlaklığa sahiptir. Doğal olarak elastiktirler, likra veya diğer elastik liflerle üretildiklerinde daha da iyi esnerler.

İpek jarse ince bir örtüye sahip, bu yüzden moda tasarımcılarının ona aşık olmasına şaşmamalı! Çok kadınsı bir örgü kumaş türü, kelimenin tam anlamıyla düzinelerce kullanıma sahiptir.

İpek jarse kumaş diğer örgülerden daha pahalıdır, ancak bazen en iyi kaliteyi elde etmek için ekstra para ödemeye değer.

İpek, vücut ısısını düzenleme kabiliyetiyle bilinir, bu da yazın giymek için serin, kışın sıcak olduğu anlamına gelir.

Ayrıca ipek formalar, kıvrımlı ve büzgülü tasarımlarda harika görünür. Ateşli bir trend takipçisiyseniz, muhtemelen onları ünlü modacıların sunduğu birçok koleksiyonda görmüşsünüzdür.

Yün Jarse Kumaş

Yün jarse kumaşlar, saf yün veya yün karışımlarından yapılır. Oldukça hafif olabilirler, ancak genellikle kumaş dükkanlarında bulduğunuz şey orta ila ağır yünlü örgü kumaşlardır. Pek çok nedenden ötürü harikalar! Birincisi, yün doğal ve sıcaktır, bu nedenle yünden yapılan her şey sonbahar ve kış için mükemmeldir. İkincisi, nefes alabilir ve dokunuşu hoş. Üçüncüsü, çok yönlüdür. % 100 yün jarse kumaşı kullanabileceğiniz tüm bu harika yolları bir düşünün!

Yün örgüler genellikle merinos veya tiftik gibi koyun yününden yapılır. Ancak bugün internetten kaşmir forma bile satın alabilirsiniz! Ve dünyadaki en dayanıklı malzeme olmasa da, özel bir günde giymek için türünün tek örneği bir kazak veya tunik oluşturmak için kesinlikle kullanılabilecek lüks bir kumaş.

Viskoz Jarse Kumaş

Suni ipek veya viskondan yapılan jarse örme kumaşlar, çok yumuşak ve pürüzsüz bir bitiş ile karakterize edilir. Ayrıca çok esnektirler ve mükemmel bir örtüye sahiptirler. Genellikle likra, elastan elastan dokunuşlu viskon ve suni ipek örgü malzemeleri bulursunuz.

Viskoz jarse kumaşlar için en iyi uygulamalar nelerdir?

Jarse Kumaş Özellikleri
Jarse Kumaş Mavi Renk
Çift formalar genellikle daha az elastiktir ve daha ağırdır. Yazlık elbiseler için en iyi seçim olmayabilir, ancak ceketler ve pantolonlar için kesinlikle tercih edilen bir seçenektir.

Jersey Örme Kumaşlarla Dikim

Dikişe başlamadan önce dikkate alınması gereken birkaç şey vardır. Satın aldığınız örgü kumaş, seçmiş olduğunuz desenlere uygun olmalıdır. Kendinizi kontrol etmek ve hiçbir şeyi unutmadığınızdan emin olmak için okumaya devam edin.

Kilo Seçimi

Dökümlü bir üst veya elbise yapmayı planlıyorsanız, hafif jarse kumaş en iyi seçim olacaktır. İnce pamuklu, suni ipek veya ipek malzemeler tercih edin – bunlar yumuşaktır, dökümlüdür ve büzgülü elbiseler için idealdir. Sıcak bir ceket ya da kışlık bir etek düşünüyorsanız, ağır ya da çift örgülü bir kumaş seçin (yün mükemmel olur!). Bir kazak veya büyük boy bir sweatshirt yapmak istiyorsanız, yumuşak rib örgü veya raşel gibi hacimli, dokulu kumaşlara dikkat edin.

Ayrıca formanızın yeterince elastik olduğundan emin olun. Genellikle, bu tür kumaşlar hem atkıda hem de çözgüde gerilir, ancak daha ağır jarse türleri genellikle 2 yolludur. Elastan ve spandeks örgüler en büyük esneme faktörüne sahiptir ve bu da onları spor giyim ve streç elbiseler için ideal kılan şeydir.

Desen veya Renk Seçimi

Jarse örgüler genellikle boyanır veya basılır. Bugün, mevcut yüzlerce ton ve renk arasından seçim yapabilirsiniz. Kumaş fabrikaları koyu nane yeşili, turkuaz mavisi veya açık leylak pembesi gibi en güzel renklerin kumaşlarını satmaktadır.

Baskı sayısı da sınırsızdır. Çiçekli jarse kumaş, kadınlar arasında en popüler modellerden biridir. Bunu şal, puantiye ve karmaşık süslemeler takip eder. Bir düğüne jakarlı kumaşlara benzetilebilecek intarsia örgü ile de gidebilirsiniz. İntarsia örgü, kumaşınızda gördüğünüz desenin, baskı yerine çok renkli ipliklerle dokunması anlamına gelir.

Dikiş İçin Hazırlık

Profesyonel terziler, ağırlıklarına ve içerik dağılımına bağlı olarak jarse kumaşlarının nasıl işleneceğini bilirler. Kumaş kariyerinize yeni başlıyorsanız, tüm sorularınıza ve endişelerinize yanıt almak için kaliteli literatüre yatırım yapmanızı öneririz.

Jarse ön işlemesi için temel prosedür, buharlama veya kuru temizlemeyi içerir. Jarse kumaşı çekmeye meyillidir, bu nedenle dikmeden önce yıkama işlemi yaparsanız, gelecekte jarse gömleğinizi ilk kez yıkamaya veya kuru temizlemeye verdiğinizde hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Doğru İğne ve Dikiş Makinesi Seçimi

Forma dikmek için en iyi makine overlok makinesi, en iyi iğne ise ince dikiş iğnesi dur. Kumaşta delik açmadığı için örme kumaşlar için mükemmeldir. Polyester dikiş ipliği kullanmanızı öneririz.

İşte jarse ile ilgili başka bir ipucu: Çok fazla yer değiştirecek alanlarda dikişleri güçlendirin. Yaka, omuzlar, ilikler, yaka, kapaklı ceplere dikkat edin. Eriyebilir örme tel örgü kullanabilirsiniz.

Jarse Bakım / Onarım

Bakım önerileri içeriğe bağlı olarak büyük ölçüde değişir, bu nedenle jarse kumaşınızın neyden yapıldığını bildiğinizden emin olun. Örgü malzemeniz ütüyle uygunsa, sıkıca bastırmaktan ve ütüyü ileri geri hareket ettirmekten kaçının. Bunun yerine hafifçe bastırın, ardından ütüyü kaldırın ve başka bir alanda tekrar bastırın. Forma giysinizi giymeden önce soğumaya bırakın, aksi takdirde zarar görme riskiyle karşılaşırsınız.

Jarse Kumaştan Ne Dikilir?

Bir zamanlar jarsenin sadece erkek kumaşı olduğunu hatırlıyor musunuz? Coco Chanel, onu kadın gardırobunun önemli bir parçası yaptı. Pamuklu ve yün jarseden bol bluzlar, üstler ve hırkalar yarattı. Coco, her kadının ayakkabılarını giymek için eğilebilmesi gerektiğine inanıyordu ve jarse, çok fazla harekete izin verdiği için mükemmel bir kumaştı. 1924’te “Le Train Bleu” den bale dansçıları için rahat, dar jarse kostümler yaptı. Bu gerçekten bir devrimdi

Tamam, şimdi soruya dönelim. Jarse kumaşla ne yapabiliriz?

Şal
Yarasa tarzı, raglan veya kapaklı kollu maksi
Mini elbiseler
Panelli korse elbiseler
Sırtı askılı veya kolsuz bluzlar
Kalem etekler
Ön yakalı ceketler – ya da fırfırsız Tunikler
Bol paça, yandan fermuarlı pantolon
Kapri, 
Yazlık elbiseler ve pantolonlar
İç giyim
Spor giyim,
Kazaklar ve hırkalar 
Jarse ile ne dikilir sorusunun cevabına sonsuza kadar devam edebiliriz. Ancak size kendi fikirlerinizi üretme özgürlüğü vereceğiz. Bu arada, jarse örmenin diğer olası kullanımlarını da düşünelim:

Baş bantları, aplikler, ör. çiçekler, karanfiller, sargılar (bebek sargısı dahil!), yastık kılıfları…

Genel olarak, jarse giysilerin kesimi dokuma kumaşlardan yapılan ürünlere göre daha basittir. Jarse örme esnek olduğu için bir elbise veya gömlek yapmak için düğmelere, fermuarlara veya kapaklara ihtiyacınız yoktur – başınızın üzerine çekilebilir. Ayrıca jarse her türlü vücut ölçüsüne ve şekline uyar. Muhtemelen, şimdiye kadarki en iyi haber!

Moda Dünyasında Jarse Kumaş

Jarse, reklama ihtiyaç duymayan türden bir malzemedir. Herkes bunun rahat, kırışıklığa dayanıklı ve esnek olduğunu bilir.

Genellikle, kış mevsimi yaklaştığında Jarse moda dünyasına girer. Daha sonra yalıtım malzemeleri ile oluşturulmuş çok sayıda üst, hırka, kazak ve elbiseyi görüyoruz. Hafif jarse kumaşlar ilkbahar / yaz aylarında da giyilebilir ve hatta bazı tasarımcılar dökümlü jarseden abiye ve önlükler bile sunar.

Kişiye özel ceketler, pantolonlar ve sweatshirtler de en yaygın jarse giysiler arasındadır. Ayrıca bu yumuşak kumaş, kürk, deri ve hatta ipek gibi farklı dokularla harika görünüyor! Ekstra aksesuarlardan kaçınarak görünümü basit tutabilir veya tam tersine baskılı veya işlemeli jarse örgülü bir elbise oluşturabilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret209114
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat