• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KUMAŞ ALAN YERLER | DOKUMA KUMAŞ ALANLAR | ÖRME KUMAŞ ALANLAR | PENYE KUMAŞ ALANLAR | KUMAŞ ALIM |

HERTÜRLÜ KUMAŞ ALANLAR | 05322482372 |

Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
Parça Penye Kumaş Satın Alanlar 05322482372

PARÇA PENYE ALANLAR PENYE PARÇASI SATIN ALAN 05322482372


Penye parça kumaş alan, penye parça kumaş alıcıları, satılık penye kumaş, toptan penye kumaş, baskılı penye kumaş alan, ihracat fazlası penye kumaş alan, viskon penye kumaş alan, örme penye kumaş alan,

PARÇA KUMAŞ SATIN ALINIR… tişört alırken doğru malzemeyi seçmek ilerde pişman olmamanız için en önemli faktörlerden biridir çünkü yanlış malzeme seçimi onu kullanırken sizi rahatsız edebilir.

Kumaş alanlar çok sıcak olması, teri emmemesi, kolayca buruşması, esnek olmaması ya da her neyse, gömleği satın alma kararınıza pişman olmanıza neden olacak şeyler olabilir.

T-shirt severlerin en çok sattığı ve beğendiği malzemelerden biri de piyasada oldukça popüler olan ve dağıtımlardan premium t-shirtlere kadar satılan t-shirtlerin ana malzemesi olarak kullanılan pamuklu penye t-shirt’tür.

 Penye parça kumaş alan, penye parça kumaş alıcıları, satılık penye kumaş, toptan penye kumaş, baskılı penye kumaş alan, ihracat fazlası penye kumaş alan, viskon penye kumaş alan, örme penye kumaş alan,

Parça süpren kumaş satın alanlar. Bir t-shirt alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlamak için, bir t-shirtün kalitesi nasıl anlaşılır, daha sonra büyük beden bir t-shirt nasıl seçilir o zaman nelere dikkat edilir gibi ipuçlarımızdan bazılarını okuyabilirsiniz. Polyester kumaşın özellikleri ve özellikleri 10 çeşit t-shirt serigrafi vb.


toplu kumaş alanlar toptan kumaş satın alanlar toplu penye kumaş alanlar toplu kumaş nereye satarım kalan kumaşları nereye satarım elimde kalan kumaşları kimler alır kalan kumaşları kimler satın alır elde kalan kumaşlar nereye satılır
PENYE TİŞÖRT NEDİR?

Polar parçası kumaş alan yerler. Penye pamuklu t-shirt malzemesi en iyi pamuklu malzemedir ve iplik makaraları haline getirilmeden önce penye işleminden geçmiştir.

PENYE PARÇASI SATIN ALIYORUM…

Bu ek işlem nedeniyle, genellikle penye pamuklu tişörtlerin fiyatı normal pamuklu (pamuk) daha pahalı olacaktır, ancak daha kaliteli ve iplikleri daha sağlamdır.

Penye parçası kullanımı sadece t-shirtler ile sınırlı kalmayıp yatak örtüleri, masa örtüleri, yastık kılıfları ve minderler gibi diğer keten ürünleri ve daha pek çok üründe kullanılıyor.

Pamuklu Penye T-Shirt Malzemesi VS Pamuklu Malzeme

Penye işlemi, kısa ipliklerin birbirine karışmaması için çıkarılması, diğer bir deyişle pamuk ipliklerinin sadece en iyileri kalacak şekilde seçilmesi amaçlanır.

Parça süprem kumaş alan. Bu Penye Tişört malzemesi, Polyester gibi sentetik malzemelerle karıştırılmadan sadece saf pamuk kullanır, bu nedenle içinde kimyasal bileşik karışımı yoktur.

Bu arada, sıradan pamukta Penye işlemi olmadan, yüzey dokusu genellikle penye pamuğa göre çok daha pürüzlüdür ve yakından bakıldığında kısa ipliklere sahip olduğu görülecektir.

PENYE GÖMLEKLERİN AVANTAJLARI

Bu malzeme, ister Tişörtler ister polo gömlekler (yakalı gömlekler) olsun, genellikle t-shirtler yapmak için kullanılır ve diğer malzemelere göre çeşitli avantajlara sahiptir, örneğin:

Penye t-shirt malzemesi çok pürüzsüz bir yüzeye sahiptir, böylece vücudun cildine sürtünse bile rahat kalır,

Parça ribana alanlar. Bu malzeme aynı zamanda teri emmesi çok kolaydır, bu da kullanımı rahat ve hatta soğuk hissettirir.

 Penye parça kumaş alan, penye parça kumaş alıcıları, satılık penye kumaş, toptan penye kumaş, baskılı penye kumaş alan, ihracat fazlası penye kumaş alan, viskon penye kumaş alan, örme penye kumaş alan,

parti ip alan parti iplik alan parti ip satın alanlar penye ip alanlar penye iplik alanlar penye parçası alanlar hasarlı ip alanlar iplik satın alan yerler dikiş ipi alan dikiş ipliği alanlar
Kimyasal bir karışımın olmaması, bu gömleği alerjisi olanlar veya cildi kolayca tahriş olan kişiler için güvenli hale getirir.

PENYE GÖMLEKLERİN ZAYIF YÖNLERİ

Parça interlok alanlar. Ancak bu avantajlara rağmen, penye pamuklu tişört malzemesinin bazı dezavantajları vardır, ancak bunlar çoğu insan için önemli olmayabilir, örneğin:

Bu doğal malzeme aslında penye tişörtlerin nemli bir yerde çok uzun süre saklanması durumunda küflenmeye karşı çok hassas olmasına neden olduğu için,

Parça iki iplik alanlar. Kaliteli ve güçlü olmasına rağmen, suyu ve teri emme özelliği, çok uzun süre ıslandığında çabucak zarar görmesine neden olur.

PENYE GÖMLEK ÇEŞİTLERİ

Bu penye t-shirt malzemesi piyasada satıldığında aşağıda anlatacağımız dikiş yoğunluğu ve kalınlığına göre çeşitli seçeneklerle satışa sunulacaktır.

PAMUKLU PENYE 20/1’LER TİŞÖRT MALZEMESİ

Parça üç iplik satın alan firmalar. Bu tür penye 20’ler gömleği, diğerleri arasında en kalın olanıdır ve çoğu, diğer penye gömlek türlerine kıyasla, tişörtler için en iyi malzemelerden biri olduğunu düşünür.

Kalınlığı veya gramajı 180-220 gr/m2’ye ulaşır, bu nedenle mukavemeti diğer türlerden daha fazla olacaktır, ayrıca kullanımı rahat ve serigrafi t-shirtler için de uygundur, ancak fiyatı diğerlerine göre en pahalıdır.

PAMUKLU PENYE 24/1’İ TİŞÖRT MALZEMESİ

Oldukça ender olarak duyulan bu malzeme, genellikle sadece Batı bölgesindeki konveksiyon hizmet sağlayıcıları tarafından kullanılmaktadır ve 170-210 grm/m2 arasında kalınlığa sahip bölgenin dışında bulunması zor olacaktır.

Fiyatı penye 20/1’lerin hatta 301/’ların bile altında bir seviye ama ilmeklerin kalınlığı ve sağlamlığı 20’li yaşlardan çok uzak olmadığı için kalitesi çok farklı değil ama ne yazık ki nadiren bulunur.

PAMUKLU PENYE 30/1

Penye parçası alanlar. Bu malzeme 20’li ve 24’lü modellerden daha ince olup, yaklaşık 140-160gr/m2 gramajı ile önceki iki penye tipine göre kullanıldığında daha serin olacaktır.


Kilo işi penye,kilo işi süprem,kilo işi saten, kilo işi polar,kilo işi iki iplik,kilo işi üç iplik,kilo işi penye satanlar,kilo işi parça penye kumaş,
Ancak bu, tarandığında hala iyi olsa ve dünyaca ünlü giyim üreticileri veya giyim hatları tarafından da yaygın olarak kullanılsa bile bu tür tişörtlerin daha düşük kalitede olduğu anlamına gelmez.

PAMUKLU PENYE 40/1

Parça kot alınır. Bu Penye malzeme 140-160 gr/m2 civarında olan diğer malzeme türleri arasında en ince olanıdır ancak bu, bu malzemenin kalitesinin diğer türlerin altında olduğu anlamına gelmez.

Kumaş alan inceliği, bu malzemeyi kullanıldığında sıcak değil, kullanıldığında bile en havalı hale getirir ve ayrıca bu malzeme Jakarta’daki tanınmış t-shirt üreticileri tarafından hala yaygın olarak kullanılmaktadır.

  
551 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret209103
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat